A weboldal működéséhez kérjük engedélyezze a javascriptet
Toggle navigation
DarkTiming
Főoldal
Versenynaptár
Szolgáltatások
Árajánlat
Eredmények
Galéria
Magunkról
Versenyek
2018
21. Szupermaraton Békéscsaba - Arad - Békéscsaba
21. Szupermaraton Békéscsaba - Arad - Békéscsaba
Futamok
Jelentkezők: 5980
Indulók: 4649
Teljesítők: 4502
: 3150
: 1352
Futam:
Kérem válasszon egy futamot.
Egyéni Kerékpár Túra
Day1: Egyéni Kerékpár Túra Stage 1
Day1: Egyéni Kerékpár Túra Stage 2
Day2: Egyéni Kerékpár Túra Stage 1
Day2: Egyéni Kerékpár Túra Stage 2
Egyéni Görkori Túra
Day1: Egyéni Görkori Túra Stage 1
Day1: Egyéni Görkori Túra Stage 2
Day2: Egyéni Görkori Túra Stage 1
Day2: Egyéni Görkori Túra Stage 2
Tandem
Day1: Tandem Stage 1
Day1: Tandem Stage 2
Day2: Tandem Stage 1
Day2: Tandem Stage 2
Egyéni Futóverseny
Day1: Egyéni Futóverseny
Day2: Egyéni Futóverseny
2 fős Váltó Futóverseny
Day1: 2 fős Váltó Futóverseny
Day2: 2 fős Váltó Futóverseny
5 fős Váltó Futóverseny
Day1: 5 fős Váltó Futóverseny
Day2: 5 fős Váltó Futóverseny
Egyéni Speciális
Day1: Egyéni Speciális Stage 1
Day1: Egyéni Speciális Stage 2
Day2: Egyéni Speciális Stage 1
Day2: Egyéni Speciális Stage 2
Futam
Dobogó
Idő
Egyéni Kerékpár Túra
Férfi
SUHAJDA Balázs
05:31:55
MIHAI Andrei
05:31:56
SARMAS Daniel Cristian
05:31:58
Nő
BURTEA Raluca
05:42:42
ISPASOIU Carmen
06:21:15
PETRUS Larisa
06:24:34
Day1: Egyéni Kerékpár Túra Stage 1
Férfi
SARMAS Daniel Cristian
01:25:53
MIHAI Andrei
01:25:53
FICLENESCU Ovidiu
01:25:54
Nő
BURTEA Raluca
01:28:09
PALKÓNÉ ZÁMBÓ Edit
01:44:14
BALLA-CSONTÓ Zsuzsanna
01:44:16
Day1: Egyéni Kerékpár Túra Stage 2
Férfi
MIHAI Andrei
01:17:29
SARMAS Daniel Cristian
01:17:29
SUHAJDA Balázs
01:17:30
Nő
BURTEA Raluca
01:25:10
PETRUS Larisa
01:32:32
ISPASOIU Carmen
01:33:39
Day2: Egyéni Kerékpár Túra Stage 1
Férfi
SUHAJDA Balázs
01:52:43
PETRISOR Patrick
01:52:44
MIHAI Andrei
01:52:45
Nő
BURTEA Raluca
01:53:03
PETRUS Larisa
01:59:37
ISPASOIU Carmen
01:59:44
Day2: Egyéni Kerékpár Túra Stage 2
Férfi
MIHAI Andrei
00:55:47
SUHAJDA Balázs
00:55:47
SARMAS Daniel Cristian
00:55:47
Nő
BURTEA Raluca
00:56:19
PETRUS Larisa
00:57:24
SZŐKE Klára
01:02:37
Egyéni Görkori Túra
Férfi
MIHUT Florin
06:38:18
BARTOK Andreas Johan
07:45:31
KOZMA Erno
09:01:23
Nő
KOVÁCS Veronika
12:54:41
Day1: Egyéni Görkori Túra Stage 1
Férfi
MIHUT Florin
01:44:31
BARTOK Andreas Johan
02:00:14
KOZMA Erno
02:12:47
Nő
KOVÁCS Veronika
02:30:00
Day1: Egyéni Görkori Túra Stage 2
Férfi
MIHUT Florin
01:36:07
RÁCZ Sándor
01:51:31
BARTOK Andreas Johan
01:51:37
Nő
KOVÁCS Veronika
02:57:45
Day2: Egyéni Görkori Túra Stage 1
Férfi
MIHUT Florin
02:11:38
BARTOK Andreas Johan
02:34:38
KOZMA Erno
03:11:41
Nő
KOVÁCS Veronika
04:52:31
Day2: Egyéni Görkori Túra Stage 2
Férfi
MIHUT Florin
01:06:00
BARTOK Andreas Johan
01:19:00
KOZMA Erno
01:20:24
Nő
KOVÁCS Veronika
02:34:23
Tandem
Férfi
VODA - NISTOR
05:45:13
KOVACS - KOVACS
06:35:54
OLLÁRI - OLLÁRI
07:00:35
Day1: Tandem Stage 1
Férfi
VODA - NISTOR
01:26:20
KOVACS - KOVACS
01:42:08
BOROS - HORVÁTH
01:43:06
Day1: Tandem Stage 2
Férfi
VODA - NISTOR
01:30:07
KOVACS - KOVACS
01:35:21
BOROS - HORVÁTH
01:37:37
Day2: Tandem Stage 1
Férfi
VODA - NISTOR
01:53:00
KOVACS - KOVACS
02:11:58
OLLÁRI - OLLÁRI
02:23:02
Day2: Tandem Stage 2
Férfi
VODA - NISTOR
00:55:45
KOVACS - KOVACS
01:06:25
BOROS - HORVÁTH
01:06:28
Egyéni Futóverseny
Férfi
BOGÁR János
20:31:46
SIMONYI Balázs
20:41:33
GÖRGÉNYI András
21:49:31
Day1: Egyéni Futóverseny
Férfi
BOGÁR János
09:52:48
SIMONYI Balázs
10:19:10
GÖRGÉNYI András
10:26:25
Day2: Egyéni Futóverseny
Férfi
SIMONYI Balázs
10:22:22
BOGÁR János
10:38:57
GÖRGÉNYI András
11:23:05
2 fős Váltó Futóverseny
Férfi
RUNNING PACE
16:49:32
MONETA GROUP
21:01:08
RED & WHITE
21:26:38
Day1: 2 fős Váltó Futóverseny
Férfi
RUNNING PACE
08:23:35
RUN TEAM ARAD
09:38:28
MONETA GROUP
10:26:25
Day2: 2 fős Váltó Futóverseny
Férfi
RUNNING PACE
08:25:56
MONETA GROUP
10:34:42
RED & WHITE
10:45:52
5 fős Váltó Futóverseny
Férfi
SKODA AUTOMOBIL KÖRÖS BÉKÉSCSABA
13:23:37
SPORT II.
15:16:11
BÉKÉSI DAC
15:27:19
Nő
MINDSYSTEM
15:55:53
BUDAPEST BANK
16:12:25
FRÜHWALD
17:29:06
Day1: 5 fős Váltó Futóverseny
Férfi
SKODA AUTOMOBIL KÖRÖS BÉKÉSCSABA
06:34:06
SPORT II.
07:16:37
BÉKÉSI DAC
07:35:06
Nő
MINDSYSTEM
07:51:02
BUDAPEST BANK
08:04:28
FRÜHWALD
08:43:42
Day2: 5 fős Váltó Futóverseny
Férfi
SKODA AUTOMOBIL KÖRÖS BÉKÉSCSABA
06:49:31
BÉKÉSI DAC
07:52:13
HÁROMSZÉK
07:57:31
Nő
MINDSYSTEM
08:04:50
BUDAPEST BANK
08:07:57
FRÜHWALD
08:45:23
Egyéni Speciális
Ehhez a futamhoz nem találtunk eredményeket
Day1: Egyéni Speciális Stage 1
Férfi
KATONA Ottó
05:04:49
Day1: Egyéni Speciális Stage 2
Férfi
KATONA Ottó
06:21:10
Day2: Egyéni Speciális Stage 1
Ehhez a futamhoz nem találtunk eredményeket
Day2: Egyéni Speciális Stage 2
Ehhez a futamhoz nem találtunk eredményeket
Letölthető eredmények
Egyéni Kerékpár Túra
Overall Result - Day 1-2
Overall Result - Day 1
Egyéni Görkori Túra
Overall Result - Day 1-2
Overall Result - Day 1
Tandem
Overall Result - Day 1-2
Overall Result - Day 1
Egyéni Futóverseny
Overall Result - Day 1-2
Overall Result - Day 1
Overall Result - Day 2
2 fős Váltó Futóverseny
Overall Result - Day 1-2
Overall Result - Day 1
Overall Result - Day 2
5 fős Váltó Futóverseny
Overall Result - Day 1-2
Gender Result - Day 1-2
Category Result - Day 1-2
Overall Result - Day 1
Overall Result - Day 2
Egyéni Speciális
Overall Result - Day 1-2
Overall Result - Day 1
DarkTiming